اخبار و مقالات

تعمیر و خرابی آسانسور

تعمیر و خرابی آسانسور

تعمیر و خرابی آسانسور در اصرع وقت
بازسازی تعمیرات سرویس نگهداری آسانسور
بازسازی انواع آسانسور
فروش .نصب و تعمیر .سرویس ونگهداری

 

مدرن آسانبر

سرویس و نگهداری آسانسور عبارتست از بازیینی کلی قطعات نصب شده و نظارت مستمر بر عملکرد کلی سیستم پس از نصب آسانسور. بطور کلی هیچ سیستم یا مکانیزمی وجود ندارد که نیازمند سرویس و نگهداری و بازبینی دوره ای نباشد به ویژه سیستمهایی که ایمنی آنها نقش اساسی در عملکرد کلی سیستم ایفا می نماید و خرابی آنها باعث خطرات احتمالی جانی می گردد. از اینرو اهمیت تعمیر وخرابی آسانسور کمتر از اهمیت نصب آسانسورنبوده و یک آسانسور صرفنظر از نوع آن و شرکت سازنده آن ، می بایست بطور منظم و حداقل ماهانه یک بار توسط شخص یا اشخاص متخصص تحت بازرسی منظم قرار گیرد.

مدرن آسانبر با هدف نصب، فروش، تعمیر و نگهداری و سرویس آسانسور ها خانگی و تجاری و صنعتی تاسیس گردید.این شرکت با عقد قرارداد های مختلف مسئولیت سرویس و نگهداری انواع آسانسور را در سطح تهران پذیراست.
با سرویس ماهیانه آسانسور میتوان از هزینه های خرابی و استهلاک جلوگیری کرد و میتوان با این کار ایمنی آسانسور ها را بالابرد.

✔️اعزام نیرو جهت رفع خرابی آسانسور کمتر از یک ساعت
✔️خدمات سریع و با کیفیت از ۸ صبح تا ۱۰ شب همه روزه حتی ایام تعطیل
✔️سرویس و نگهداری منظم طبق چک لیست
✔️کسب تایید استاندارد ادواری
✔️بازسازی کامل آسانسور
✔️تزیین آسانسور در محل
✔️ و مشاوره رایگان را از مدرن آسانسور بخواهید!
در گروه تعمیر و خرابی آسانسور  مدرن آسانبر افراد با تجربه بالا و آموزش های لازم ، خرابی های آسانسورشما را درکوتاهترین زمان تشخیص داده و اقدامات لازم را در جهت رفع آن خرابی آسانسور انجام می دهند.تشخیص سریع خرابی باعث کم شدن زمان توقف آسانسور و همچنین کم شدن هزینه های آسانسور می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


− 3 = دو