اخبار و مقالات

تعمیر و سرویس آسانسور ارزان

تعمیر و سرویس آسانسور ارزان

تعمیر و سرویس آسانسور ارزان

بازسازی تعمیرات سرویس نگهداری آسانسور

نصب و تعمیر آسانسور در تهران

بازسازی انواع آسانسور

گیر کردن آسانسورها رایج‌ترین نقصی است که از آن‌ها دیده می‌شود، اما خودِ گیر کردن نقص اصلی نیست. در واقع زمانی که اشکالی در سیستم حرکتیِ آسانسور به وجود می‌آید ترمزش فعال شده و کابین آسانسور را در موقعیت فعلی‌اش نگه می‌دارد. پس گیر کردن آسانسور به نوعی واکنش سیستم برای حفاظت از سرنشینان کابین در مقابل ایراد در سیستم محرک آسانسور است.
اما این اخلال به سه دلیل عمده اتفاق می‌افتد:
۱-قطع شدن ناگهانی برق: این اتفاق می‌تواند از جانب شرکت برق، خطای انسانی یا بلایای طبیعی رخ دهد.
۲-استفاده‌ نادرست از آسانسور: زمانی که مسافران بیش از ظرفیت آسانسور استفاده کنند و یا در را باز نگه دارند و مواردی از این قبیل می‌تواند منجر به ایجاد اشکال در سیستم آسانسور و متوقف شدن آن شود.
۳-نقص مکانیکی و الکتریکی: آسانسور مانند هر وسیله‌ الکتریکی و مکانیکی ممکن است با نقص رو‌به‌رو شود که اگر این اتفاق زمان تردد آسانسور در فواصل طبقات رخ دهد برای جلوگیری از اتفاقات ناگوار بعدی، کابین متوقف می‌شود.
در زمینه خدمات سرویس و نگهداری آسانسور برج های مسکونی باید با توجه تراکم جمعیتی برج و همچنین تعداد توقف های آسانسور پس از تعیین وضعیت تیم سرویس کار متناسب با برج توسط کارشناسان شرکت در نظر گرفته شود.

سرویس کاران تحت نظارت دائمی مدیریت شرکت قرار دارند و با رصد مستمر روند کاری اسانسور بالاترین آپ تایم (زمان روشن و فعال بودن آسانسور ) را برای شما به ارمغان می آورند.
جهت درخواست خدمات سرویس و نگهداری آسانسور برج های مسکونی و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید
تیم تخصصی مدرن آسانبر متعهد است تا با سرویس های ماهیانه آسانسور و نوسازی تجهیزات آسانسورها ، اثربخشی و کارآمدی آن را به حداکثر برساند
مدرن آسانبردر طی سالیان فعالیت خود همواره سعی در ارایه محصولات و خدمات با بالاترین کیفیت ممکن به مشتریان را داشته و بر این باور است که موفقیت در گرو تعهد در خدمات و کاهش هزینه های مشتری و افزایش سهولت کسب و کار برای آنان است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


× پنج = 10