اخبار و مقالات

قرارداد سرویس آسانسور

قرارداد سرویس آسانسور

قرارداد سرویس آسانسور به صورت سالیانه
رفع خرابی آسانسور در کمترین زمان
سرویس آسانسور در غرب تهران
سرویس و نگهداری ارزان

 

مدرن آسانبر

حتمآ برای شما پیش آمده که ناگهان به تعمیر آسانسور نیاز پیدا کرده‌اید و از هزینه تعمیر آسانسور یا تعرفه سرویس و نگهداری آسانسور بی‌اطلاع هستید. اصلاً ممکن است مطمئن نباشید که تعرفه، هزینه یا نرخ خدمات تعمیر آسانسور با خدمات نگهداری و سرویس آسانسور چه تفاوتی دارد. هزینه سرویس و نگهداری آسانسور یا تعمیر آسانسور توسط سندیکای صنایع آسانسور و پله‌برقی ایران به‌طور سالانه مصوب می‌شود.
لازم به ذکراست نحوه ارائه خدمات تعمیر و سرویس آسانسور در شرکت ها و همچنین ساختمان‌های مختلف تفاوت دارد
خدمات سرویس و نگهداری آسانسور برحسب نوع ساختمان ( اداری، تجاری ، مسکونی ) وتعداد طبقات تفاوت‌هایی دارد. میان مدیریت یا هیئت مدیره ساختمان و شرکت آسانسور قراردادی جهت سرویس و نگهداری منعقد میگردد. برحسب این قراردها شرکت ارائه‌دهنده خدمات موظف می‌شود که به‌طور دوره‌ای ودر زمان‌بندی‌های ذکرشده در قرارداد نسبت‌به بازدید و سرویس بخش‌های مختلف آسانسور اقدام کند. در طول مدت قرارداد سرویس آسانسور ، تکنسین آسانسور از طرف شرکت ماموریت پیدا میکند که آسانسور مد نظر را از تمام جهات مورد بازرسی قرار دهد و اگر قطعه ای نیاز به تعویض دارد ، در برگه ای که در انتها به مدیریت مجتمع ارائه می شود ، ذکر کند و سپس اقدام به تعویض نماید . البته تعویض قطعات در مواقع حاد ( در صوتی که ایمنی آسانسور و جان مسافرین در خطر باشد ) نیاز به کسب اجازه از مدیریت ندارد و در اسرع وقت باید انجام شود
شرکت مدرن آسانبر با توجه به دارا بودن کادری مجرب در واحد پشتیبانی و تعمیرات آسانسور ا و همچنین دارا بودن تمامی مجوزات و گواهینامه های معتبر قانونی جهت انجام امور پشتیبانی و ارائه خدمات سرویس و نگهداری و قرارداد سرویس آسانسور آمادگی خود را اعلام می دارد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


5 × = چهل