اخبار و مقالات

هزینه تعمیر آسانسور

هزینه تعمیر آسانسور

هزینه تعمیر آسانسور

احیا و بازسازی آسانسورهای فرسوده

تعمیر و سرویس و نگهداری آسانسور

 

ساختمانهای آپارتمانی معمولاً ساکنین متعددی زندگی میکنند. برخی از آنها مالک آپارتمان هستند و عده ای مستاجران
در مدت سکونت در آپارتمان معمولاً برخی از قسمتها خراب شده و نیاز به تعمیر و پرداخت هزینه دارند. ایجاد خرابی در هر کدام از این قطعات ، هماهنگی بین دیگر قطعات را از بین می برد. که در این صورت بنا بر سرویس یا تعمیر آسانسور ، هزینه آن متفاوت خواهد بود.

هزینه خدمات آسانسور در ساختمان های مختلف فرق می کند. همچنین هزینه تعمیر آسانسور با هزینه سرویس آسانسور متفاوت است.

تعمیرات آسانسور به دو بخش ۱: تعمیرات موتور گیربکس و ۲: تعمیرات کابین، متعلقات درب کابین، تابلو و دیگر اجزای آسانسور تقسیم میشود. آنچه که در زمینه تعمیرات موتور آسانسور مهم است تشخیص ایرادات موتور میباشد. که هرکدام از تعمیرات این بخش ها دارای هزینه های متفاوتی میباشد

در مورد ایرادات آسانسور باید به گونه ای عمل کرد که ابتدا کارشناسان فنی از آسانسور بازدید کرده و خرابی ها مشخص و علت خرابی ها هم مشخص شود تا نیروهای تعمیرکار بتوانند به درستی ایرادات را رفع نمایند. ایجاد خرابی در هر کدام از  قطعات ، هماهنگی بین دیگر قطعات را از بین می برد. که در این صورت بنا بر سرویس یا تعمیر آسانسور ، هزینه آن متفاوت خواهد بود.
خرابی های تابلو آسانسور اغلب به دلیل استهلاک می باشد گاهی این ضعف ها موجب ایجاد خطاها در آسانسور میشود و اهالی ساختمان را با مشکلاتی متفاوت روبه رو میکند.
آسانسور یا هر تأسیسات دیگری که در ساختمان نصب شده جزء ساختمان به حساب می‌آید و هزینه‌های تعمیر و نگهداری از آن‌ها به عهده اعضای یک ساختمان است، برای اطلاع از هزینه های تعمیر آسانسور با مشاورات مدرن آسانبر تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


× 2 = دوازده

نوار کناری
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.